From Fedora Project Wiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 6: | Line 6: | ||
|- | |- | ||
|| Firewall (F15 feature) || || | || Firewall (F15 feature) || || | ||
|- | |||
|| pam_systemd || || | |||
|- | |- | ||
| OpenSCAP (secstat, firstaidkit) (?) || || | | OpenSCAP (secstat, firstaidkit) (?) || || |