From Fedora Project Wiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 40: | Line 40: | ||
|- | |- | ||
| [[QA:Testcase_ovirt-node]] (TODO) | | [[QA:Testcase_ovirt-node]] (TODO) | ||
| {{result|unknown|SampleUser}} | |||
| <references/> | |||
|- | |||
| [[QA:Testcase_virt-manager-tui]] (TODO) | |||
| {{result|unknown|SampleUser}} | | {{result|unknown|SampleUser}} | ||
| <references/> | | <references/> |