From Fedora Project Wiki

Když se nový spisovatel/editor připojí k Dokumentačnímu projektu, požádáme ho/ji, aby se představil(a) v mailové konferenci Dokumentačního týmu Fedora. Chcete-li se zaregistrovat, navštivte stránku registrace do mailové konference. Primárním účelem tohoto procesu je zahájení procesu budování důvěry tím, že se seznámíme s novými spisovateli/editory a stáhneme si jejich GPG klíč.

Important.png
Osobní informace
Fedora je velmi viditelný a transparentní projekt, což znamená, že jeho e-mailové konference jsou archivovány a zrcadleny na mnoha místech na internetu mimo kontrolu. Buďte prosím opatrní při sdílení osobních informací na mailové konferenci v rámci projektu Fedora, protože po odeslání nemůžeme odstranit žádné příspěvky z širšího internetového vesmíru. Další podrobnosti naleznete v Zásadách ochrany osobních údajů projektu Fedora.
Note.png
Níže uvedené položky označené tučným písmem jsou vyžadované, zatímco ostatní položky jsou volitelné, nicméně doporučované.

Cílem všeho je prolomit anonymitu a podporovat komunitu skutečného světa v rámci projektu. Nemáte žádnou povinnost odhalovat osobní tajemství. Cílem je vytvořit důvěru mezi vámi a ostatními členy projektu.

Dejte nám vědět, jaké typy témat vás zajímají a v jakém časovém pásmu se nacházíte. Rádi bychom vás spojili s mentorem, který by vám pomohl začít.


Otázka, kterou je třeba mít na paměti, je:

~+Co chcete vědět o lidech ještě před tím, než s nimi začnete pracovat a důvěřovat jim?+~


Pak nám řekněte, co byste chtěli vědět o sobě.

Předmět

 • Vlastní uvedení:

Tělo textu

 • Na kterých dalších projektech nebo psaní jste v minulosti pracovali?
 • Jakou úroveň a typ počítačových dovedností máte?
 • Jaké další dovednosti máte, které by mohly být použitelné? Návrh uživatelského rozhraní, další takzvané soft skills (dovednosti lidí), programování atd.
 • Co vás činí vynikajícím zdrojem pro projekt?
 • GPG KEYID a fingerprint
  • Pokud nemáte GPG klíč, pokyny a návod naleznete na stránce Vytváření GPG klíčů.
  • Ujistěte se, že je váš GPG klíč nahrán na server pgp.mit.edu. Použijte pro to příkaz "gpg --keyserver pgp.mit.edu --send-key KEYID".
  • Váš GPG fingerprint je dlouhý šestnáct znaků, zatímco KEYID představuje posledních 8 číslic.
  • Níže je uveden příklad GPG textu, který je vhodný pro vyjmutí a vložení do e-mailu s vlastním úvodem.
 • Dejte nám vědět, jaké typy témat vás zajímají a v jakém časovém pásmu se nacházíte. Rádi bychom vás spojili s mentorem, který by vám pomohl začít.
[warren@computer ~] # gpg --fingerprint 54A2ACF1
pub 1024D/54A2ACF1 2002-11-25 Warren Togami (Linux) <warren@togami.com>
Key fingerprint = 785A 304B 08C1 F291 F54F 9A68 6BDD FE8E 54A2 ACF1
sub 2048g/4AD75982 2002-11-25 [expires: 2007-11-24]